لوگو طاها پاناسونیک

چهارشنبه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۷
اخـبار پاناسـونیک :

Tel 1

slide02

 

آخرین اخبار حوزه ارتباطات

خبرنامه طاها پاناسونیک

ما هم مثل شما علاقه ای به اسپم نداریم هر لحظه ایمیل های ارسالی از سوی ما شما را آزار دهد میتوانید لغو عضویت بزنید

دسترسی سریع

تلفن تحت شبکه (SIP)

تلفن تحت شبکه (SIP)

معرفی تلفن SIP پاناسونیک، این گوشی ها پیشرفته طراحی شده اند برای شما این امکان را فراهم میکند تا صدای مکالمات صاف و شفاف با کیفیت صدای HD به گوش شما برسند بهره برداری آسان همراه با مصرف کم و قابلیت Join در سرور های دیگر که سیپ را پشتیبانی میکنند از بارز ترین قابلیت های این تلفن ها میباشد.

تنظیمات اولیه و کانفیگ تلفن های SIP نیز خیلی ساده هستند، شما را قادر می سازد نصب و راه اندازی آسان بدون هیچ زحمتی انجام دهید. در سانترال هایی که تلفن های SIP را پشتیبانی میکنند هر برند یا هر مارکی قابل نصب و متصل شدن به مرکز تلفن است، به طور مثال شما میتوانید از این سری از تلفن ها با پروتکول SIP در کنار برند Cisco یا در سیستم های تلفنی VoIP که از SIP Phone پشتیبانی میکنند استفاده نمایید، یا از تلفن های SIP برند Cisco در سرور های مرکز تلفنی پاناسونیک استفاده نمایید، در واقع محدودیت در SIP دیگر وجود ندارد.

انتخاب گسترده ای از مدل های در دسترس شما میتواند به تلفن های بیسیم SIP و تلفن های رومیزی SIP اشاره کرد، همچنین تلفن خیلی ساده با قابلیت های معمولی ترین تلفن های پاناسونیک در یکی از مدل های SIP برای شما طراحی و پیاده سازی شده است تا شما بتوانید به راحتی در منزل با پرداخت هزینه های کم به سرور های مرکز تلفن خود وصل شوید و با کیفیت صدای HD ارتباط تلفنی خود را برقرار کنید.

همچنین تلفن های SIP در سری UTG برای اپراتور ها و مدیریت سرور های تلفنی سانترال با کنسول های DSS طراحی و تولید شده اند

تلفن های بیسیم SIP با مدل های مختلف چندگوشی و تک گوشی برای راه اندازی در مراکز تلفن جدید قابل استفاده هستند، همچنین تلفن های سری UT با طراحی مدرن و قابلیت تماس تصویری یا Call Video  در سانترال ها و تلفن سانترال های پاناسونیک قابل نصب و راه اندازی میباشد

 

برخی از مشتریان ما

برخی از مشتریان شرکت طاها پاناسونیک در زمینه ارائه خدمات نوین مخابراتی بدین ترتیب می باشد.

طاها پاناسونیک در یک نگاه

با طاها پاناسونیک به روز باشید